Polski Strona główna (HOME) | Muzyka (BANDCAMP) | Video (YOUTUBE) | Kontakt (CONTACT)

Nawigacja
Strona główna (HOME)
Historia (HISTORY)
Skład (BAND)
Albumy (ALBUMS)
Muzyka (BANDCAMP)
Teksty (LYRICS)
Chwyty (GUITAR TABS)
Ciekawostki (CURIOSITIES)
Koncerty (GIGS)
Prasówka (INTERVIEWS)
Foto (PHOTOS)
Video (YOUTUBE)
Sklep (SHOP)
Kontakt (CONTACT)

Archiwum wiadomości
Biuletyn
Tylko dla zarejestrowanych
Gość
Login

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
TELEDYSK : PUNK JEST W NAS (2010)
TELEDYSK .:: NA ZAWSZE PUNK --- Uliczny Opryszek 2009
ULICZNY OPRYSZEK – NA ZAWSZE PUNK - NOWA PŁYTA (PREMIERA – 30 MAJA)


„Na zawsze punk” to płyta której symbolem jest las magnetofonów nagrywających na festiwalu w Jarocinie lat 80-tych, muzykę nieobecną w ówczesnym radiu i na płytach. Uliczny Opryszek przypomina w swoich wersjach 20 punkowych hymnów z lat 1978-98. W większości nigdy nie wydanych na żadnej płycie, nie zarejestrowanych w studiu, znanych tylko z szumiących kaset magnetofonowych marki Stilon.
Usłyszycie nowe, studyjne wersje piosenek m.in. zespołów Mamusiu Ratuj, Zakon Żebrzących, Liberum Veto, Gruba Berta, Kanada, Borygo, Konwent A, Stress, Nocne Szczury, Detonator BN, Post Regiment, Walek Dzedzej Punk Band.
Na płycie dodatkowo Opryszek przypomina na nowo także 5 swoich starszych numerów, w tym największy szlagier koncertowy „Na zawsze punk” - prawdziwe wyznanie punkowej wiary. Wszystko to wzbogacone wkładką do CD, która zawiera aż 28 stron na którym znajdziecie informacje, ciekawostki, fotki na temat kapel których utwory Opryszek przypomina na płycie „Na zawsze punk”.
Dla starszych może być to fascynująca wycieczka w czasy „punkowej młodości” i hołd dla polskiego punk rocka, umownie nazywanego „jarocińskim”; dla młodszych zestaw melodyjnych i prostych punkowych kawałków z tekstami, które wciąż i bawią i chwytają za serce. (Bezkoc - PASAZER)

POSŁUCHAJCIE NOWYCH UTWORÓW - www.myspace.com/ulicznyopryszek

PŁYTĘ "NA ZAWSZE PUNK" MOŻECIE JUŻ ZAMAWIAĆ PRZEZ INTERNET

WYDAWNICTWO PASAZER
KSIEGARNIA INTERNETOWA SERPENT
KSIĘGARNIA INTERNETOWA MERLIN


PO KONCERCIE W SOCHACZEWIE
HEJ NO JESTEŚMY ŚWIEŻO PO KONCERCIE PUNK NAD BZURĄ #3...JAKIE WRAŻENIA....NO W SUMIE IMPREZA SUPER ZORGANIZOWANA I TU DZIĘKI MICHAŁ , DAREK I RESZTA EKIPY. MINUSY....TO NAPEWNO NAGŁOŚNIENIE, NIESTETY BARDZO SŁABO BYŁO SŁYCHAĆ CHOCIAŻBY WOKALE, KTÓRE POWINNY BYĆ NAJGŁOŚNIEJ NA KAŻDYM PUNKOWYM KONCERCIE. DRUGA SPRAWA. TO TAKI TROCHE OLEWACKI STOSUNEK CO PO NIEKTÓRYCH LUDZI DO KONCERTU...SPOKO BYŁO CIEPŁO WIELU LUDZI STAŁO NA ZEWNĄTRZ, ALE BIERZCIE CZASAMI POD UWAGE TO ZE KAPELE JECHAŁY NA TEN KONCERT SETKI KILOMETRÓW, DOTYCZY TO NAS ULICZNY OPRYSZEK (WIELKOPOLSKA) A PRZEDEWSZYSTKIM STAN OSKRZENIA KTÓRZY PRZYJECHALI AZ Z WROCŁAWIA. NAPEWNO NIE BYŁO IM MIŁO KIEDY ZMARNOWALI DWA DNI ZEBY PRZYJECHAC NA TEN KONCERT, ZAGRAĆ PO KOSZTACH DOJAZDU A TU 6 OSÓB BAWI SIE W POGO, A SŁUCHA ZESPOŁU MOZE ZE 30 LUDZI. A CO ROBI CAŁA RESZTA DUŻA WIĘKSZOŚĆ - SIEDZI PRZY OGNISKU NA ZEWNĄTRZ. POMYŚLCIE...... BO DLA NAS TO TROSZKĘ NIEPOWAŻNE. ZAWSZE BEDZIEMY SZCZERZE PISAĆ TO WSZYSTKO CO NAM SIE NIE PODOBA. TO TYLE O KONCERCIE.
CO NOWEGO........
HEJKA LUDZISKA...TROCHE CZASU BYŁO CISZY...ALE JEDNAK CAŁY CZAS ZYJEMY I DZIAŁAMY. WIELU Z WAS PYTA KIEDY WREŚCIE BĘDZIE NOWA PŁYTA? NO WŁASNIE TEŻ BYSMY CHCIELI TO WIEDZIEĆ...JAK TO ZAZWYCZAJ BYWA ZAWSZE SĄ JAKIEŚ PROBLEMY....TYM RAZEM CZEKAMY NA WKŁADKĘ ABY JĄ ZŁOŻYĆ, A WIERZCIE NAM JEST TROCHE DO ZROBIENIA BO AŻ 28 STRON BĘDZIE MIEĆ KSIĄZECZKA DO PŁYTY CD. NO CÓZ TU OBIECAĆ...NARAZIE MAMY INFO ŻE PO 15 KWIETNIA MA RUSZYĆ PEŁNĄ PARĄ SKŁADANIE WKŁADKI A CO ZA TYM IDZIE, CZEKA JESZCZE WTEDY DRUKARNIA TŁOCZNIA I W KOŃCU PŁYTA WYJDZIE. TERMIN.....JUŻ RAZ OBIECYWALIŚMY NA KWIECIEŃ ALE NIC Z TEGO NIE WYSZŁO WIEC PODAJEMY NASTĘPNĄ DATE - POŁOWA MAJA...
A TYMCZASEM ZAPRASZAM WAS DO ŚCIAGANIA NASZEGO WYWIADU UDZIELONEGO DLA RADIA ULICZNIK -DOWIECIE SIĘ Z NIEGO WIELU CIEKAWYCH RZECZY NA TEMAT NASZEGO ZESPOŁU. ABY POBRAĆ PLIK WEJDŻ TU WYWIAD


ZAPRASZAMY WAS NA KONCERT JESZCZE W TYM MIESIĄCU DO SOCHACZEWA KOŁO WARSZAWY.
PUNK NAD BZURĄ #3
Benefit na sochaczewskich antyfaszystów
25 kwietnia Kuznocin 63 -SOCHACZEW dawna fabryka dżemów, godz.17.00, wjazd 15 zł
zagrają:
MISTER X-street punk Białoruś
STAN OSKARŻENIA- punk Wrocław
LD 50-retro punk Warszawa
ULICZNY OPRYSZEK- punk Nowy Tomyśl
PADLINA SZARIKA- punk rock Słupca
HARD TO BREATHE- hard core Warszawa
GARAGE-punk rock Warszawa
TUYON-psycho-core Sochaczew
TO TYLE, SUPER SKŁAD EXTRA EKIPA - BĘDZIE FAJNIE.ZAPRASZAMY DO SOCHACZEWA.
POZDRO BUNT I RESZTA OPRYSZKÓW.


Stron 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Strona wykorzystuje: PHP-Fusion
prowadzenie strony Bunt: piotrgiglewicz@wp.pl
1678129 Unikalnych wizyt