Polski Strona główna (HOME) | Muzyka (BANDCAMP) | Video (YOUTUBE) | Kontakt (CONTACT)

Nawigacja
Strona główna (HOME)
Historia (HISTORY)
Skład (BAND)
Albumy (ALBUMS)
Muzyka (BANDCAMP)
Teksty (LYRICS)
Chwyty (GUITAR TABS)
Ciekawostki (CURIOSITIES)
Koncerty (GIGS)
Prasówka (INTERVIEWS)
Foto (PHOTOS)
Video (YOUTUBE)
Sklep (SHOP)
Kontakt (CONTACT)

Archiwum wiadomości
Biuletyn
Tylko dla zarejestrowanych
Gość
Login

Hasło

Pamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
TELEDYSK : WYKOPMY RASIZM ZE STADIONÓW (2012)
TELEDYSK : PUNK JEST W NAS (2010)
TELEDYSK .:: NA ZAWSZE PUNK --- Uliczny Opryszek 2009
ULICZNY OPRYSZEK – NA ZAWSZE PUNK - NOWA PŁYTA (PREMIERA – 30 MAJA)


„Na zawsze punk” to płyta której symbolem jest las magnetofonów nagrywających na festiwalu w Jarocinie lat 80-tych, muzykę nieobecną w ówczesnym radiu i na płytach. Uliczny Opryszek przypomina w swoich wersjach 20 punkowych hymnów z lat 1978-98. W większości nigdy nie wydanych na żadnej płycie, nie zarejestrowanych w studiu, znanych tylko z szumiących kaset magnetofonowych marki Stilon.
Usłyszycie nowe, studyjne wersje piosenek m.in. zespołów Mamusiu Ratuj, Zakon Żebrzących, Liberum Veto, Gruba Berta, Kanada, Borygo, Konwent A, Stress, Nocne Szczury, Detonator BN, Post Regiment, Walek Dzedzej Punk Band.
Na płycie dodatkowo Opryszek przypomina na nowo także 5 swoich starszych numerów, w tym największy szlagier koncertowy „Na zawsze punk” - prawdziwe wyznanie punkowej wiary. Wszystko to wzbogacone wkładką do CD, która zawiera aż 28 stron na którym znajdziecie informacje, ciekawostki, fotki na temat kapel których utwory Opryszek przypomina na płycie „Na zawsze punk”.
Dla starszych może być to fascynująca wycieczka w czasy „punkowej młodości” i hołd dla polskiego punk rocka, umownie nazywanego „jarocińskim”; dla młodszych zestaw melodyjnych i prostych punkowych kawałków z tekstami, które wciąż i bawią i chwytają za serce. (Bezkoc - PASAZER)

POSŁUCHAJCIE NOWYCH UTWORÓW - www.myspace.com/ulicznyopryszek

PŁYTĘ "NA ZAWSZE PUNK" MOŻECIE JUŻ ZAMAWIAĆ PRZEZ INTERNET

WYDAWNICTWO PASAZER
KSIEGARNIA INTERNETOWA SERPENT
KSIĘGARNIA INTERNETOWA MERLIN


PO KONCERCIE W SOCHACZEWIE
HEJ NO JESTEŚMY ŚWIEŻO PO KONCERCIE PUNK NAD BZURĄ #3...JAKIE WRAŻENIA....NO W SUMIE IMPREZA SUPER ZORGANIZOWANA I TU DZIĘKI MICHAŁ , DAREK I RESZTA EKIPY. MINUSY....TO NAPEWNO NAGŁOŚNIENIE, NIESTETY BARDZO SŁABO BYŁO SŁYCHAĆ CHOCIAŻBY WOKALE, KTÓRE POWINNY BYĆ NAJGŁOŚNIEJ NA KAŻDYM PUNKOWYM KONCERCIE. DRUGA SPRAWA. TO TAKI TROCHE OLEWACKI STOSUNEK CO PO NIEKTÓRYCH LUDZI DO KONCERTU...SPOKO BYŁO CIEPŁO WIELU LUDZI STAŁO NA ZEWNĄTRZ, ALE BIERZCIE CZASAMI POD UWAGE TO ZE KAPELE JECHAŁY NA TEN KONCERT SETKI KILOMETRÓW, DOTYCZY TO NAS ULICZNY OPRYSZEK (WIELKOPOLSKA) A PRZEDEWSZYSTKIM STAN OSKRZENIA KTÓRZY PRZYJECHALI AZ Z WROCŁAWIA. NAPEWNO NIE BYŁO IM MIŁO KIEDY ZMARNOWALI DWA DNI ZEBY PRZYJECHAC NA TEN KONCERT, ZAGRAĆ PO KOSZTACH DOJAZDU A TU 6 OSÓB BAWI SIE W POGO, A SŁUCHA ZESPOŁU MOZE ZE 30 LUDZI. A CO ROBI CAŁA RESZTA DUŻA WIĘKSZOŚĆ - SIEDZI PRZY OGNISKU NA ZEWNĄTRZ. POMYŚLCIE...... BO DLA NAS TO TROSZKĘ NIEPOWAŻNE. ZAWSZE BEDZIEMY SZCZERZE PISAĆ TO WSZYSTKO CO NAM SIE NIE PODOBA. TO TYLE O KONCERCIE.
Stron 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Strona wykorzystuje: PHP-Fusion
prowadzenie strony Bunt: piotrgiglewicz@wp.pl
1699055 Unikalnych wizyt